Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Historia miłosna Cioska i Judytki - bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Gdzie?
Historia miłosna Cioska i Judytki - bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Miłosne uniesienia, wielkie emocje i moc przygód – to recepta na udaną historię! Już 27 kwietnia maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz poznają historię zakochanego Cioska i Judytki.
Choć to nie Romeo i Julia, a Ciosek i Judytka, to w zbliżającym się przedstawieniu w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz nie zabraknie wielkich emocji! Swobodna interpretacja ponadczasowej historii o zakochanej parze autorstwa Szekspira rozbawi największych ponuraków i zachęci dzieci do przemyśleń.
Szalony, jarmarczny spektakl o tarapatach tytułowego Cioska oraz jego oblubienicy zachwyci widzów dynamiką i zabawnymi dialogami. Przedstawienie zostanie odegrane z przenośnej scenki, jakiej używali wędrowni lalkarze ponad 300 lat temu. Dobra zabawa gwarantowana!
Teatrzyk odbędzie się 27 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Przedstawienie zostanie odegrane trzykrotnie: o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp bezpłatny!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem