Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

BRAII

Gdzie?
BRAII

BRAII to post-punkowe kobiece natarcie prosto z Kijowa. A jako że co kraj to obyczaj, BRAII są też mocnymi kandydatami do reprezentowania Ukrainy w nadchodzącej edycji Eurowizji. Wszystko za sprawą utworu „Maybe”. Do Polski przyjeżdżają, by zaprezentować się w zdecydowanie innym, właściwym sobie entourage’u – na przecięciu nowej fali i post-punkowej alternatywy z elementami dream-popu.
Liderka formacji, Oksana Bryzgalova, prowadzi w Kijowie własne studio nagraniowe, Istok, w którym nagrywała śmietanka tamtejszej alternatywy, np. Jamala, O.Torvald, ???????, LAYAH czy INDT. Występy na żywo w ramach Istok Live Sessions śledzi wielu sympatyków ambitnej młodej muzyki z Ukrainy.
To właśnie tam powstała debiutancka EPka grupy, „City Of Nothing” (2018), wydany na winylu oraz dostępny na platformach cyfrowych. Już wiosną ukaże się kolejny materiał, którego fragmenty usłyszycie i na polskich koncertach BRAII. Cały album to już plan jesienny. Ale póki co – musicie zobaczyć ich na żywo!
Bilety w cenie 10zł dostępne będą na miejscu, przy barze.
Ilość miejsc jest ograniczona więc zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji stolików w Messengerze lub pod numerem 501-517-332


    ______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.  

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem