Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Poznaj tajniki decoupage - bezpłatne warsztaty dla dzieci

Gdzie?
Poznaj tajniki decoupage - bezpłatne warsztaty dla dzieci

Stare przedmioty w zupełnie innej odsłonie? Wystarczy znać technikę ozdabiania decoupage! Już 9 marca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz odbędą się warsztaty kreatywne dla dzieci, na których uczestnicy poznają tajniki popularnej sztuki dekorowania. Wstęp bezpłatny!
Decoupage to unikalna technika zdobnicza, która polega na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię drewnianą, szklaną, metalową lub ceramiczną wzorów wyciętych z papieru lub papierowych serwetek. Tajniki tej popularnej sztuki dekoracyjnej będzie można poznać 9 marca podczas bezpłatnych warsztatów kreatywnych dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz.
Prowadzący zajęcia krok po kroku będą tłumaczyć małym artystom zasady techniki decoupage.  Powstaną niepowtarzalne dekoracje na słoiczkach, deskach, kartkach, styropianowych kulach, które będą obklejane warstwami serwetek. Wszyscy zainteresowani mogą przynieść przedmioty z domu, którym chcieliby nadać nowy wygląd, np. pudełka, butelki czy wazony.
Warsztaty kreatywne odbędą się w 9 marca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 17.00. Wstęp bezpłatny!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem