Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Spotkanie z Konradem Bukowieckim

Gdzie?
Spotkanie z Konradem Bukowieckim
Rekordzista i dwukrotny mistrz świata juniorów, Konrad Bukowiecki, o godz. 16.00 spotka się z kibicami na bydgoskim Starym Rynku. ZAPRASZAMY!

We wtorek (19/07) wieczorem nasz młody kulomiot obronił tytuł mistrza świata do lat 20. W finale zaliczył tylko dwie ważne próby, ale to wystarczyło do obrony mistrzowskiego tytułu. Co więcej, Konrad ustanowił nowy rekord świata juniorów posyłając kulę na odległość 23 m 34 cm. Wystarczy powiedzieć, że drugi w ostatecznym rozrachunku Rumun Andrei Toader zakończył zawody z wynikiem o ponad metr gorszym (22,30 m).

Dziś (20/07) o godz. 16.00 zapraszamy wszystkich na Stary Rynek na spotkanie z Konradem Bukowieckim. Rekordzista świata pierwszym 100 osobom przekaże bilety na zawody z autografem.

Zawodnik będzie zapraszał wszystkich mieszkańców do kibicowania na stadionie. Doping z pewnością pomoże polskim lekkoatletom w walce o medale mistrzostw świata. Warto być na stadionie Zawiszy i zobaczyć na własne oczy, jak padają rekordy. Sam Konrad Bukowiecki wystartuje jeszcze w konkurencji rzutu dyskiem. Naszą drugą ogromną szansą medalową jest z pewnością sprinterka Ewa Swoboda, która już dziś w południe startuje w kwalifikacjach na 100 m, a w czwartek późnym wieczorem (ok. 21.20) pobiegnie zapewne w finale "setki".
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem