Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

KONCERT MUZYKI FILMOWEJ I MUSICALOWEJ

Gdzie?
KONCERT MUZYKI FILMOWEJ I MUSICALOWEJ

Orkiestra Kameralna Filharmonii Pomorskiej Capella Bydgostiensis
Tomasz Filipczak - kierownictwo artystyczne, fortepian
Edyta Krzemień - śpiew
Karolina Trębacz - śpiew
Mirosław Wiśniewski - kontrabas
Przemysław Kuczyński - perkusja
Marcin Żebrowski - prowadzenie
program, który ma wielu miłośników, zawiera m.in. utwory z takich musicali i filmów jak:
Kraina Lodu 1, Kraina Lodu 2, Król Lew, medley z najstarszych bajek Disneya, Czarnoksiężnik z krainy Oz, Czarownice z Eastwick, Nędznicy.
Tomasz Filipczak, pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Koncertuje jako pianista z wieloma artystami, m.in. z Robertem Janowskim i Januszem Radkiem.
Edyta Krzemień, zadebiutowała rolą Christine Daaé w musicalu Webbera „Upiór w operze" w Teatrze Muzycznym Roma (płyta z tego musicalu otrzymała status potrójnej platyny). Wystąpiła w wielu przedstawieniach Romy. Współpracuje ze Zbigniewem Preisnerem, nagrała utwory na płytę W poszukiwaniu dróg (platynowa płyta). Zajmuje się również dubbingiem.
Karolina Trębacz, solistka Teatru Muzycznego w Gdyni. Ma za sobą wiele ról, m.in. Heleny ze „Snu nocy letniej”, Sheily z „Hair”, Bell z „Pięknej i Bestii”, Pani Jeziora ze „Spamalota” czy Jagny z „Chłopów”. Brała udział w licznych koncertach gospel. Swojego głosu użyczyła postaciom z filmów.
Mirosław Wiśniewski, kontrabasista i gitarzysta basowy, muzyk sesyjny i koncertowy. Laureat nagród solistycznych i zespołowych zdobytych w Polsce, Belgii i Francji. Basista m.in. w zespole Zbigniewa Wodeckiego, któremu towarzyszył na scenie przez ostatnie 22 lata. Grał z muzykami ze światowej czołówki jazzu. Współpracuje m.in. z teatrem Studio Buffo.
Przemysław Kuczyński, perkusista, muzyk sesyjny, kompozytor, realizator nagrań. Współpracował z takimi artystami jak m.in.: Edyta Górniak, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Ścierański, Tomasz Filipczak, In-Grid, Craig David czy Michał Urbaniak i Włodzimierz Pawlik.
Marcin Żebrowski - dziennikarz, prezenter, konferansjer


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem