Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

bITconf Bydgoszcz IT Conference 2022

Gdzie?
bITconf Bydgoszcz IT Conference 2022

Już we wrześniu, po dwóch latach przerwy, odbędzie się największa konferencja technologiczna w województwie kujawsko – pomorskim.


bITconf 2020, czyli Bydgoszcz IT conference, to konferencja organizowana przez lokalne społeczności związane z nowoczesnymi technologiami dla specjalistów IT z regionu. Formuła konferencji, jak i tematyka poruszana podczas spotkania, ma na celu wymianę praktycznej wiedzy i doświadczeń z zakresu programowania i prowadzenia projektów. Ważnym czynnikiem jest również integracja środowiska programistów połączona z networkingiem.


W tym roku odbędą się prelekcje w ramach 4 ścieżek tematycznych, podczas prelekcji poruszane będą tematy z takich dziedzin jak: Java, Cloud Computing, DevOps, QA, .NET, Python czy Machine Learning.


Organizatorami konferencji są: Bydgoszcz Java User Group, ŁuczniczQA, Bydgoszcz .NET User Group, PyData Bydgoszcz, Ansible in DevOps oraz IT Kontekst.


Konferencja odbędzie się 23 września 2022 roku w Bydgoskim Centrum Targowo Wystawienniczym. Sprzedaż biletów oraz informacje o konferencji znajduje się na stronie www.bitconf.pl


Do zobaczenia we wrześniu na bITconf 2022 – święcie bydgoskiego IT.


______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem