Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Zadbaj o zdrowie - wykonaj bezpłatne badania profilaktyczne!

Gdzie?
Zadbaj o zdrowie - wykonaj bezpłatne badania profilaktyczne!

Zadbaj o zdrowie – wykonaj bezpłatne badania profilaktyczne!
Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy, dlatego warto regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia. Już w najbliższą sobotę 29 października Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz organizuje akcję bezpłatnych badań EKG, ciśnienia krwi i nasycenia tlenem, poziomu cholesterolu czy glukozy i innych. Będzie można również skorzystać z konsultacji z lekarzem i dietetykiem.
Jesień to wymagający czas dla naszych organizmów, dlatego warto zatroszczyć się o zdrowie i wykonać badania profilaktyczne. W najbliższą sobotę Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza do udziału w akcji „Zadbaj o zdrowie”. Od godziny 10.00 do godziny 18:00 w specjalnej strefie na terenie pasażu galerii handlowej będzie można bezpłatnie wykonać badania, które pozwolą ocenić stan układu krążenia i sprawdzić, czy nie grożą nam ciężkie choroby.
Na miejscu będzie można wykonać badania EKG, ocenę ukrwienia kończyn dolnych (ABI/ kostka-ramię), określić poziom cholesterolu i glukozy we krwi, a także zmierzyć tętno i saturację (poziom nasycenia krwi tlenem) oraz ciśnienie krwi. Obecny na miejscu lekarz oceni wyniki pod kątem ryzyka zachorowania na chorobę niedokrwienną serca czy zawał i podpowie, jakie kolejne kroki należy podjąć. Z kolei dostępny podczas akcji dietetyk obliczy wskaźnik BMI i podpowie, jak zmienić zwyczaje żywieniowe, żeby poprawić stan swojego zdrowia. W trakcie sobotniej akcji będzie można również wykonać badanie, które wskażą ewentualne zakażenie boreliozą. Każdy pacjent otrzyma ankietę medyczną z podsumowaniem wyników badań.
Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne!


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem