Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Gala Bydgoskich Klasyków

Gdzie?
Gala Bydgoskich Klasyków

Informacje od Organizatora:
Mamy zaszczyt zaprosić Was w wyjątkowe miejsce, jakim jest Fabryka Lloyda. Właśnie tam odbędzię się "Gala Bydgoskich Klasyków", kończąca sezon klasycznej motoryzacji w Bydgoszczy.
Zapraszamy Was w środę 12 października od godziny 19:00.
Wasze klasyki zaparkujecie na parkingu przy Fabryce Lloyda, a następnie wejdziecie do środka gdzie będziecie mogli skorzystać z baru i podziwiać industrialne wnętrza.
Dodatkowo towarzyszyć nam będą zdjęcia z minionych imprez oraz nastrojowa muzyka. Mamy nadzieje, że przypadnie Wam do gustu ta forma spotkań.
O godzinie 19:30 wręczymy nagrody dla posiadaczy klasyków, które Wy przyznacie w głosowaniu internetowym w następujących kategoriach.
- Auto PRL
- Maluch Roku
- Amerykaniec Roku
- Europejczyk Roku
- Motocykl Roku
- Motorowe Roku
- Oldtimer Roku
- Japończyk Roku
Podobnie jak na poprzednich spotkaniach, na plac będą wpuszczane klasyki wyprodukowane przed 1989 rokiem lub których seria rozpoczęła się przed '89.
Pojazdy młodsze mogą wziąć udział w wydarzeniu za zgodą organizatorów. Jeśli macie dodatkowe pytania - śmiało piszcie.
Dla gości przyjeżdzających pojazdami "nieklasycznymi", może być problem z parkingiem, dlatego prosimy o pozostawienie aut w innych miejscach lub przyjazd komunikacją miejską.
Przypominamy!!
W trosce o bezpieczeństwo nasze i klasyków jeszcze raz prosimy Was o zachowanie ostrożności przy poruszaniu się po placu. Nie jest to miejsce na "upalanie" i z góry mówimy, że będziemy zwracać na to szczególną uwagę.
Prosimy również ustawiać się zgodnie ze wskazówkami. Jeśli chcecie postawić kilka pojazdów koło siebie, postarajcie się wjechać razem.
Do zobaczenia!
BKN Team
Organizator:
Stowarzyszenie Bydgoskie Klasyki


 ____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem