Scena na Starym Rynku ożyje 31 grudnia o 21.00. Światowe przeboje zagrają doskonałe zespoły, które mają już na swoim koncie występy w renomowanych programach telewizyjnych. Do sylwestrowego show szykuje się m.in. grupa CAYO, u której wspólnie z prowadzącym Jackiem Pawlewskim wysłała nam selfie z jednej z prób.

Pozytywnie zakręceni młodzi ludzie z zespołu CAYO inspirują się takimi artystami jak Michael Jackson czy Alicia Keys. A charyzmatyczna Agnieszka Zawidzka występowała m.in. w „Szansie na Sukces”, „Idolu”, czy „Bitwie na Głosy”.

Bydgoskiego Sylwestra poprowadzą Joanna Domaracka i Jacek Pawlewski. Ona rozpoczęła swoją sceniczną karierę, gdy miała 6 lat. Współtworzyła programy dla TVP1, TVP2 i TVP Bydgoszcz. On jest konferansjerem, kabareciarzem, który w TVP realizował między innymi „Pytanie na Śniadanie”, „Trochę kultury”, czy „Pierwszy Milion”.

Podczas imprezy na Starym Rynku wykorzystamy ponad 1 000 metrów przewodów, w produkcję zaangażowanych będzie blisko 100 osób. Artystów na scenie ogrzewać będą potężne 150-kilowatowe nagrzewnice. Scena będzie miała 100 m2. Przy niej ustawimy największy w Bydgoszczy telebim.