Od godziny 12:00 (tego samego dnia w Wakeparku), przewidziano również:
•    pokaz samochodów z firmy „Krucza18”, na którym będzie można podziwiać modele Porsche, BMW oraz kultowych Fiatów
•    prezentację okularów Oakley, zorganizowaną przez pierwszego w Bydgoszczy dealera tej marki.

 

O zespołach:


PAX UNITY
Grają przede wszystkim reggae, głównie w odmianach: modern roots, raggamuffin a także dancehall. Ich muzyka potrafi być zarówno dynamiczna jak i nastrojowa. Nazwa PAX UNITY oznacza "pokojowe zjednoczenie".

Wielkim atutem Pax Unity są bardzo żywiołowe koncerty, na których zespół wprowadza publiczność do krainy karaibskiej muzyki, wymieszanej z klimatem rodem z bydgoskich ulic. Każdy kto był choć raz na koncercie Pax Unity wie, że na koncercie oprócz uśmiechu od ucha do ucha w prezencie otrzymał dawkę pozytywnej energii na najbliższe kilka dni.

Pax Unity za cel stawia sobie nie tylko promowanie pozytywnego przekazu zawartego w muzyce reggae, ale także promocję miasta w którym przyszło im żyć. Świadczyć o tym mogą nie tylko teksty piosenek, ale także fakt, że Pax Unity, to twórcy oficjalnego hymnu drużyny siatkarskiej „Delecta Bydgoszcz”.

MAXXIE BAND
Zespół Maxxie powstał w 2012 roku w Bydgoszczy za sprawą jego wokalisty Maksa (Maxxie) Mielhorskiego oraz znajomych muzyków. Muzyka grana do dziś inspirowana jest przeważnie reggae, roots (z elementami jazzowego, saksofonowego brzmienia) jak i dancehall czy ska.
Po debiucie w bydgskim Fordonie zespół występował również na imprezach plenerowych, takich jak Boski Festiwal czy imprezach klubowych, w takich miejscach jak na przykład zaprzyjaźniony klub Wiatrakowa.

W czerwcu 2013 roku muzycy, pomimo krótkiego czasu rywalizacji, zajęli czwarte miejsce w głosowaniu internautów festiwalu Nowe Spojrzenie.
W październiku 2013 roku wydany został "Maxxie Singiel" promujący działalność zespołu. Realizacją materiału zajął się Jarek Hejmann w Madżonga Studio, a masteringiem Mariusz Dziurawiec z warszawskiego AS One Studio.
W piosenkach można gościnnie usłyszeć wokalistę zespołu Pax Unity - Terka, wsparcie Grzegorza Brylaka - perkusisty Propaganda Dei oraz Kuby Gradomskiego na puzonie i klawiszach.
W tym samym miesiącu przy współpracy z Bydgoską Sceną ukazało się również video do utworu "Tuff Love".