Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Muzeum Telefonów Komórkowych

Muzeum Telefonów Komórkowych

Muzeum Telefonów Komórkowych w Bydgoszczy to niepowtarzalne miejsce poświęcone historii komunikacji międzyludzkiej. Jako pierwsza taka placówka w Polsce, Muzeum to zajmuje się nie tylko gromadzeniem eksponatów, ale również daje możliwość zapoznania się z historią telefonii komórkowej w Polsce.


Muzeum Komorek gwarantuje sentymentalną podróż w czasie. Odwiedzający maja unikalna możliwość zarówno przyjrzenia się ponad tysiącu modeli telefonów z bliska, jak również zapoznania się z pierwszymi patentami związanymi z telefonami. Ta nietypowa kolekcja pokazuje jak zmieniały się telefony komórkowe przez ostatnie 30 lat, zwiedzający mogą przypomnieć sobie czasy budek telefonicznych, poszukać swojego pierwszego telefonu komórkowego czy sprawdzić się na dawnych grach telefonicznych takich jak: wąż, tetris czy labirynt.


 


Zapraszamy do odwiedzenia tego nietypowego i wyjątkowego muzeum w każdy weekend. Zwiedzanie odbywa się w godzinach: 14:30; 16:00.


Przed planowaną wizytą warto zajrzeć na stronę muzeum i sprawdzić aktualne godziny otwarcia [które mogą ulegać zmianom].


 W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość ustalenia dogodnego terminu w dni powszednie.


 


Adres:


Pomorska 15 (w bramie vis-a-vis Straży Pożarnej).


Ceny biletów wstępu do MuzeumKomorek.pl®:


Bilet normalny – 20 zł


Bilet ulgowy – 15 zł (m.in. młodzież do lat 18)


 


Szczegóły na www.MuzeumKomorek.pl


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem