Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Sopocki Dom Aukcyjny Bydgoszcz

Sopocki Dom Aukcyjny Bydgoszcz

Oddział Sopockiego Domu Aukcyjnego, największego ośrodka aukcyjnego w Polsce. Zajmuje się eksponowaniem, promocją, wyceną i sprzedażą sztuki: malarstwa, grafiki, rzemiosła artystycznego, biżuterii, a w szczególności rzeźby. Jako jedyny dom aukcyjny w Polsce organizuje aukcje poświęcone wyłącznie rzeźbie. Do każdej takiej aukcji przygotowuje katalog wraz z multimedialnymi, trójwymiarowymi, pełnoobrotowymi prezentacjami eksponatów.
Zapewnia profesjonalną pomoc przy wycenie zgłoszonych prac oraz ekspertyzy wraz z zaleceniami dotyczącymi renowacji i konserwacji. Ekspertyzy przygotowywane przez zespół specjalistów z zakresu historii oraz rynku sztuki, który związany jest z renomowanymi ośrodkami akademickimi.
Bydgoski oddział Sopockiego Domu Aukcyjnego ściśle współpracuje z Bydgoskim Centrum Sztuki, w którym organizowane są cykliczne wystawy, w tym również rzeźby, a także spotkania i warsztaty poświęcone rzeźbie.
Autorem zdjęcia budynku jest Łukasz Antczak.


 


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem