Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Restauracja Kuźnia

Restauracja Kuźnia

Jeżeli szukają Państwo miejsca na zorganizowanie imprezy okolicznościowej w Bydgoszczy z pysznym jedzeniem, to restauracja Kuźnia jest idealnym miejscem na tą uroczystość. Od ponad 26 lat zajmujemy się profesjonalną organizacją spotkań tematycznych dla wymagających Gości z czego wielu z nich wracado nas i poleca nas innym.


Co nas wyróżnia:  • Dysponujemy odpowiednimi warunkami, wykwalifikowaną kadrą i wieloletnim doświadczeniem w obsłudze uroczystości, które gwarantują najwyższy poziom usług.

  • Dysponujemy 4 niezależnymi klimatyzowanymi salami z własnymi parkietami tanecznymi, które można wynająć na zamknięte spotkanie w granie znajomych i przyjaciół.

  • Możemy przygotować przyjęcia od kilku do 600 osób, z uwagi na możliwość łączenia sal. W okresie wiosny i lata zapraszamy do ogródka letniego.

  • Naszych Gości zapraszamy do jednego z trzech barów, gdzie można spędzić czas w miłej atmosferze, kosztując wybornych trunków i fantazyjnych drinków.

  • Parkiet taneczny z DJ'em jako atrakcja wieczoru.


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem