Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Porozmawiajmy o Bydgoskim Budżecie Obywatelskim

Gdzie?
Porozmawiajmy o Bydgoskim Budżecie Obywatelskim

Zapraszamy  na spotkanie konsultacyjne dotyczące rozwoju Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Naszym celem jest lepsze zrozumienie opinii i potrzeb mieszkańców oraz wspólne opracowanie potencjalnych zmian w nowej edycji programu.
Konsultacje społeczne są ważnym etapem ewaluacji, który odbywa się corocznie. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania swoich pomysłów oraz zgłoszenia uwag dotyczących dotychczasowych zasad funkcjonowania BBO.
Spotkanie odbędzie się w Młynach Rothera we wtorek, 27 lutego, w godzinach 16:00-18:00. Chcielibyśmy porozmawiać o dotychczasowych zasadach funkcjonowania BBO oraz o możliwych innowacjach i ulepszeniach. Jednocześnie będziemy konsultować regulamin z Radami Osiedli, aby uzyskać jak najszerszy wachlarz opinii społecznych.
Prosimy o potwierdzenie swojego udziału poprzez przesłanie maila na adres: budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl.
Liczymy na Państwa aktywny udział i cenne sugestie, które pomogą nam w dalszym doskonaleniu Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem