Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Niesamowita przygoda z Bluey w CH Focus!

Gdzie?
Niesamowita przygoda z Bluey w CH Focus!

Informacje od Organizatora:
Dla wszystkich małych i dużych fanów serii animowanej „Bluey”, nadchodzi niezwykła okazja do wspólnej zabawy i edukacyjnego spędzenia czasu! W dniach 1 i 2 grudnia w CH Focus czeka na Was moc atrakcji z  bohaterami kreskówki w roli głównej! Chętni będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze słynną „Bluey”, wziąć udział w kreatywnych warsztatach, obejrzeć przygody Bluey i jej przyjaciół na dużym ekranie, a także wykazać się wiedzą, uczestnicząc w kalamburach i na dodatek wygrać atrakcyjne nagrody!
W przedmikołajkowy weekend centrum handlowe Focus na dwa dni zamieni się w krainę bajkowych przygód, w  której dzieci i ich rodzice będą mogły wspólnie odkrywać uroki ulubionej kreskówkowej rodziny. Przygotujcie się na niezapomniane emocje i edukacyjną rozrywkę!
„Bluey” po raz pierwszy zadebiutowała w 2018 roku w Australii na telewizyjnych ekranach i natychmiast podbiła serca najmłodszych telewidzów. Niezwykle uroczy i zabawny serial o rodzinie czterech piesków pokazuje, jak kreatywna zabawa pomaga rozwijać dziecięcą wyobraźnię. Bluey, suczka australijskiej rasy Blue Heeler, ma mnóstwo ciekawych pomysłów i uwielbia, gdy domowa codzienność jest przepełniona wesołymi sytuacjami.
Jej niezwykłe przygody wplecione zostały w program wydarzenia zaplanowanego w pierwszych dniach grudnia w CH Focus. Podczas niego pociechy będą mogły spotkać się z Bluey i zrobić sobie z nią wspólne, pamiątkowe zdjęcie. Na uczestników czeka także wiele stref animacyjnych. Dzieci mogą skorzystać z basenu pełnego kolorowych kulek, wziąć udział w quizie wiedzy o ulubionej postaci oraz wspólnym szukaniu skarbów. Wydarzenie to doskonała okazja do międzypokoleniowej zabawy. Wraz z opiekunami najmłodsi zostaną zaproszeni do rodzinnych kalamburów, wielkich podwórkowych igrzysk i wielu innych wspólnych atrakcji.
Dzieci będą mogły puścić wodze fantazji w strefie kreatywnej i stworzyć niezwykłe uszy Bluey prosto jak z  bajki, a specjalnie przygotowana strefa multimedialna zachęci je do podjęcia interaktywnych wyzwań. Po aktywnościach przyjdzie czas na chwilę odpoczynku w trakcie oglądania serialowego odcinka, dzięki któremu będą mogły nauczyć się, jak bawić się w kalambury! Na pociechy będą czekać również zabawy z balonami i  konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Wydarzenie odbędzie się 1 i 2 grudnia, w godzinach 12.00 – 20.00 w CH Focus w pobliżu sklepu Smyk. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.


______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem