Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Ktoś się zbliża - spektakl świąteczny dla dzieci

Gdzie?
Ktoś się zbliża - spektakl świąteczny dla dzieci

Zarówno akcja przedstawienia, jak i czas jego prezentacji przypada na okres świąt Bożego Narodzenia. My ludzie często tak mamy, że lubimy gonić za tym, co wytworne, luksusowe, wygodne, łatwe i na pozór doskonałe. Nie przepadamy za trudem, zwyczajnością i prostotą. Warto przytoczyć tu znane wszystkim i niejednokrotnie sprawdzone na własnej skórze przysłowie „Nie wszystko złoto, co się świeci”, które doskonale wpisuje się w tematykę naszego przedstawienia. To historia małej Meli, która z niecierpliwością oczekuje tego wyjątkowego czasu i momentu, kiedy w salonie pojawi się pachnąca i pięknie ubrana choinka. W tym roku dziewczynka ustroi świąteczne drzewko ozdobami, które sama wybierze. Czy zdecyduje się na najbardziej eleganckie i okazałe? Jakiego wyboru dokona Mela?
Spektakl zaprezentowany zostanie przez Teatr Kołowrotek działający przy Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.
Przeznaczony dla widzów 4 +
Bilety w cenie 15 zł dostępne w kasie KPCK i na biletyna.pl ( od 20 listopada)


______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem