Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Znaczek miłości. Doskonała komedia z czasów PRL-u w doborowej obsadzie!

Gdzie?
Znaczek miłości. Doskonała komedia z czasów PRL-u w doborowej obsadzie!

Informacje od Organizatora:
„Znaczek miłości” to niezwykła komedia kryminalna, która pozwoli widzom przeżyć wyjątko-wą podróż do czasów PRL-u, pełną humoru, tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji!
Spektakl opowiada historię, która rozgrywa się w Muzeum Znaczka Pocztowego położonym w ma-lowniczym miasteczku na zachodzie Polski. W tajemniczych okolicznościach do muzeum przybywa nieznany nikomu mężczyzna, który podaje się za przedstawiciela Rady Narodowej. Ta intrygująca sytuacja staje się punktem wyjścia do komedii, która bawi do łez!
„Znaczek miłości” zapewnia nie tylko doskonałą zabawę, ale także intrygujący wątek kryminalny. Oryginalne rekwizyty z lat siedemdziesiątych i kostiumy stylizowane na epokę Gierka przeniosą widzów w czasie, a wyjątkowa obsada zagwarantuje niezapomnianą podróż do świata intryg i śmie-chu!
Miejsca sprzedaży: https://adria-art.pl/wydarzenia/2451/teatr-znaczek-milosci-doskonala-komedia-z-czasow-prl-u-w-doborowej-obsadzie


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem