Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Gala Sportów Walki - Fight & Music

Gdzie?
Gala Sportów Walki - Fight & Music

Informacje od Organizatora:
Niezapomniane połączenie adrenaliny i muzyki electro z okazji 13 rocznicy powstania klubu Golden Dragon!
Już 17 czerwca w Fabryce Lloyda.
Fight & Music, musicie to zobaczyć na własne oczy! Przygotujcie się na niesamowitą mieszankę walk na najwyższym poziomie, w połączeniu z muzyką elektroniczną, graną przez starannie wyselekcjonowanych Dj-ów!
Walki na żywo: Doświadczenie sportów walki w ich pełnej klasie! Zobaczcie zawodników w akcji, którzy wyróżniają się techniką, siłą i determinacją. Czekają nas emocjonujące pojedynki w różnych dyscyplinach, takich jak K-1,MMA, boks.
W klatce zobaczymy doświadczonych zawodników Golden Dragon, którzy na swoim koncie mają medale Mistrzostw Polski oraz walki zawodowe, tacy zawodnicy to gwarancja ekscytujących walki i wspaniałych emocji. Po drugiej stronie staną zawodnicy z najlepszych klubów, z całej Polski - już wkrótce poznacie kartę walk.
Koncerty na scenie: Przygotuj się na muzyczną eksplozję! Poza niezapomnianymi walkami, będziemy mieli również niesamowite sety muzyczne, które będą idealnym zwieńczeniem tego wieczoru. To noc pełna energii i pozytywnych emocji!
Zagrają dla Was Dj-e którzy na codzień są rezydentami w najlepszych klubach w Polsce oraz grają na najlepszych festiwalach muzyki elektronicznej.
Plan imprezy:
19:00 - otwarcie drzwi
19:30 - prezentacja zawodników
20:00 - start pierwszej walki
22:00 - zakończenie gali
22:30 - start „After Party”
04:00 - zakończenie imprezy
Bilety —> https://goingapp.pl/.../gala-sportow-walki.../czerwiec-2023
https://bkb.pl/99283-272fb
150 zł - Wstęp na walki + After Party (brak gwarancji miejsca siedzącego)
49 zł - After Party (wstęp od godziny 22:00)
Na scenie tego wieczoru:
KC jest jednym z najbardziej utalentowanych, doświadczonych producentów polskiej sceny klubowej, jego talent został zauważony przez Insomniac Events, gdzie został wyróżniony w ramach projektu Discovery i zaproszony na największy festival muzyki elektronicznej Electric Daisy Carnival (EDC) w Las Vegas.
Irvin - Czyli Tomasz Ciupak urodzony 1 Lutego 1989 roku w Bydgoszczy. Od najmłodszych lat fascynat, szybkich samochodów, strzelectwa , a przede wszystkim muzyki. Już w wieku 16 lat wygrywa konkurs dla młodych dj-i. Tam też zostaje zauważony przez jednego z managerów 2Base Agency, którzy pozwalają mu rozwinąć skrzydła na skalę całego kraju. Dj portalu klubowa.pl, artysta tras koncertowych firmy Ferrero Rocher. Twórca i pomysłodawca wielu imprez electro organizowanych w całej Polsce.
DASO - na scenie klubowej pojawia się od ponad 21 lat. Dj, producent, promotor, dziennikarz muzyczny oraz prezenter radiowy, organizator wielu prestiżowych eventów na terenie całego kraju. Jego muzyka to starannie wyselekcjonowane najlepszej jakości house music!
Występował z takimi artystami światowej sławy jak : ALAN WALKER, TUJAMO , BASS JACKERS, CHOCOLATE PUMA, MILK & SUGAR ,
DABRUCK & KLEIN, ALEX ROMANO, OLAV BASOSKI, ENDOR, TUBE & BERGER, DAVID PENN, SPADA, KRYDER, RICHARD JUDGE i wielu innych. Jest oficjalnym rezydentem w poznańskim klubie PACHA, który należy do sieci najlepszych klubów na świecie!
Istnieje możliwość rezerwacji stolika po wcześniejszym wybraniu jednego z naszych pakietów, kontakt: 797 910 048 / media@fabrykalloyda.pl


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem