Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

FILMOWY KOLAŻ RODZINNY

Gdzie?
FILMOWY KOLAŻ RODZINNY

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy na rodzinny warsztat artystyczny z plakatem filmowym w tle. Podczas warsztatów każdy uczestnik/uczestniczka wykona swój autorski kolaż rodzinny wykorzystując archiwalne materiały filmowe należące do zbiorów KINA JEREMI tj; plakaty, ulotki i inne.
Prowadzenie
Monika Klawitter – koordynatorka Kina Jeremi, animatorka kultury. Autorka działań performatywnych tj. „ŚWIADOME WBIJANIE GWOŹDZI”, Ja i Ty_Dwie Syntetyczne Maszyny i projektów z zakresu edukacji
kulturowej.
Nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Świetlne Pióro” w Białymstoku za opowiadanie fantastyczne Eurochaos w 2013 r., wyróżnieniem w Konkursie Reportażu Amatorskiego w Warszawie 2016 r. (reżyseria i scenariusz filmu dokumentalnego pn. „Któregoś dnia do nas wrócisz” zrealizowanego w ramach projektu autorskiego „Homo Manekino Sapiens”).
Stypendystka - 2017r. Stypendium Prezydenta Bydgoszczy dla osób zajmujących się twórczością i upowszechnianiem kultury - 2020r. Stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie edukacja i animacja kulturalna. - 2021r. Kultura w Drodze Departament Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego .
WSTĘP WOLNY
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: http://hangarkultury.liceumxv.edu.pl/rezerwacja-miejsc/


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem