Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Start-Up Bydgoszcz!

Gdzie?
Start-Up Bydgoszcz!

Informacje od Organizatora:
Kolejną edycję konferencji „Start-Up Bydgoszcz!” w szczególności poświęcimy kobietom, które myślą o założeniu własnego biznesu, ale wciąż zastanawiają się czy są na to gotowe. Inspirujące przykłady i historie lokalnych przedsiębiorczyń mogą pomóc im uwierzyć w siebie, nawiązać interesujące relacje biznesowe i postawić pierwszy krok ku „przejściu na swoje”.
Zapraszamy 28 lutego 2023 r. o godz. 17.00 do inspirującej przestrzeni Spichrza Zbożowego w Młynach Rothera na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej.
O czym będzie mowa:
„Od kobiet dla kobiet” – nachodząca edycja „Start-Up Bydgoszcz!” będzie okazją, by na różne aspekty rozwijania własnego biznesu (i nie tylko) spojrzeć przez pryzmat kobiecego podejścia. Czy kobiety widzą biznes inaczej od mężczyzn? Gdzie znajdują swoją motywację i siłę do działania? Jakie ścieżki obierają w dążeniu do swojego celu?
Podczas wydarzenia gościć będziemy członkinie Kobiecych biznesów „Podwale 11” (nazwa wywodząca się od miejsca, gdzie wspólnie pracują), które podzielą się swoimi doświadczeniami i opowiedzą o początkach swoich firm, wzlotach i upadkach na swojej biznesowej drodze, a także o satysfakcji płynącej z bycia niezależną kobietą.
Program wydarzenia:
17.00-17.05 – wystąpienie przedstawiciela Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
17.05-17.25 – O pasji i wytrwałości w dążeniu do celu (Magdalena Andler),
17.25-17.45 – O odwadze i życiowych zmianach w drodze ku spełnianiu marzeń (Julita Szóstek),
17.45-18.05 – O szansach i zagrożeniach w byciu na swoim (Joanna Kobak),
18.05-18.20 – przerwa,
18.20-19.00 – panel zadawania pytań prelegentkom,
19.00 – matchmaking w gościnnych progach Spichrza Zbożowego.
Naszymi gośćmi będą:
Magdalena Andler – Swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami potrafi sprawić, że codzienne komponowanie wizerunku staje się łatwe, intuicyjne i spójne z potrzebami, a garderoba dopasowana do sylwetki, kolorytu i preferowanego stylu, a także aktywności wykonywanych w ciągu doby. Jej holistyczne podejście bazuje na nauce samoakceptacji i poznawaniu własnego ciała. Od 2007 r. prowadzi Atelier Wizerunku AWMA. Zajmuje się kreowaniem wizerunku zarówno firm, osób publicznych, jak i osób prywatnych. Jej pasją są kolory i ich psychologiczne oddziaływanie na ludzki umysł. Uczy jak świadomie ich używać, by uzyskać zamierzone efekty zarówno w ubiorze, jak i we wnętrzach. Cały czas dba o swój rozwój na wielu płaszczyznach m.in. neuropsychologii, czy home stagingu, by jeszcze lepiej wcielać swoją misję w życie. Ma swój udział w dwóch książkach – „Diamenty kobiecego biznesu. Kobiety, które zmieniają świat” pod red. Ilony Adamskiej oraz „Home staging” Martyny Szczawińskiej. W 2020 r. odebrała statuetkę „Lwicy Biznesu” w plebiscycie organizowanym przez magazyn „Law Business Quality”.
Julita Szóstek – Właścicielka salonu urody „Celuj w piękno” znajdującego się w urokliwej i klimatycznej kamienicy przy ul. Podwale 11/3a w Bydgoszczy. Energiczna, uśmiechnięta pasjonatka podkreślania kobiecego piękna i dbania o nie. Jest współautorką czterech książek: „Diamenty kobiecego biznesu. Kobiety, które zmieniają świat”, „Listy płynące z serca. Kobiety kobietom”, „Podręcznik dobrych praktyk branży beauty” oraz „Decyzja, która zmienia życie”. Jest członkinią Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Z wykształcenia germanistka, która nadal pracuje jako nauczyciel. Prywatnie uwielbia podróże, dobrą muzykę, spotkania towarzyskie. Jest optymistką realistycznie szukającą rozwiązań, by z odwagą stawiać kolejny krok w życiu.
Joanna Kobak – Doradca majątkowy, ekspert kredytów hipotecznych. Zaprasza do swojego biura mieszczącego się w zabytkowej kamienicy przy ul. Podwale 11/6 w Bydgoszczy. Od początku swojej kariery zawodowej, czyli od 25 lat związana z branżą finansową. Posiada dużą wiedzę z zakresu swojej działalności. Jest autorką wielu artykułów branżowych publikowanych w mediach społecznościowych i na portalu BydgoskieMarki.pl. Swoje doświadczenie zdobywała jako doradca klienta w takich instytucjach jak Bank Handlowy, Rheinhyp-BRE Bank Hipoteczny czy Noble Bank. Specjalizuje się nie tylko w kredytach hipotecznych. Pomaga również w pozyskaniu finansowania unijnego i bankowego firmom z sektora MŚP, jak i osobom indywidualnym prowadzącym działalność gospodarczą. Cechuje ją pomysłowość, cierpliwość i elastyczność. Zawsze znajduje najlepszą i najkorzystniejszą ofertę dla swojego klienta.
Zgłoszenia:
Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, zarejestruj się na stronie: https://barr.pl/wydarzenia/konferencja-podwale/.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Liczba dostępnych biletów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Wydarzenie organizujemy w ramach programu "Akcja Akceleracja!", który realizujemy w partnerstwie z Porozumieniem Bydgoskich Biur Karier oraz Wojewódzkim Urzędem Pracy - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem