Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

WOŚPowe seanse w Kinie Orzeł

Gdzie?
WOŚPowe seanse w Kinie Orzeł

Informacje od Organizatora:
29 stycznia za symboliczną wrzutkę do puszki na wielkim ekranie zaprezentują Wam :
Małe Animocje - "Zabawy w śniegu" zestaw filmów krótkometrażowych oraz „Johnny” - opartą na prawdziwych wydarzeniach historie, która wzrusza i inspiruje.
29.01.2023 (niedziela), godz. 12:00 - Małe Animocje - "Zabawy w śniegu" zestaw filmów krótkometrażowych, 4-7 lat, 58’, dubbing polski
#bajkizpolski to projekt, w ramach którego cyklicznie prezentowane są najciekawsze filmy i seriale animowane dla najmłodszego widza, wyprodukowane w ostatnich latach Polsce. Każdy cykl to nowe doświadczenia, świetna rozrywka i nietuzinkowy czas spędzony w kinie z rodzicami lub kolegami i koleżankami. Wraz z początkiem roku szkolnego wracamy do Państwa z kolejną odsłoną zestawu animacji. Tym razem ich tematem będą zabawy na śniegu.
Zestaw ZABAWY NA ŚNIEGU pokazuje najmłodszym, że zima to czas dobrej zabawy na śniegu w gronie najbliższych przyjaciół. W skład zestawu wchodzą:
Żubr Pompik, Śnieżyca, s. I, odc. 3
Żubr Pompik, Tropy na śniegu, s. I, odc. 5
Mami Fatale, Śnieżne wojny, s. I, odc. 3
HipHip Hurra, Kto ukradł Słońce? s. II odc. 1
Przytul Mnie, Zima zła, s. I, odc. 8
Przytul mnie, Zimowy sen, s. I, odc. 9
Przedszkolaki, Śniegowe kule, s. III, odc. 9
29.01.2023 (niedziela), godz. 13:15 - "Johnny"
„Johnny” to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia, która wzrusza i inspiruje. Opowiedziana z perspektywy podopiecznego Jana Kaczkowskiego, Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w życiu.
Patryk włamuje się do domku w małym mieście. Wyrok sądu nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje niezwykłego ks. Jana Kaczkowskiego. Duchowny angażuje młodych chłopaków z zawodówki, na pozór twardych buntowników, w pomoc śmiertelnie chorym. W swojej pracy skupia się na bliskości, czułości i walce o relacje z drugim człowiekiem. Uczy empatii. A czyni to z hurtową ilością humoru, czym zyskuje ogromną popularność. Niedługo później Jan sam staje się pacjentem swojego hospicjum. Patryk zostaje postawiony w sytuacji, która zmieni całe jego życie.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem