Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Niedzielne animacje dla dzieci

Gdzie?
Niedzielne animacje dla dzieci

Informacje od Organizatora:
Wstęp wolny.
Rodziców ZAPRASZAMY do skorzystania z naszej oferty restauracyjnej, a dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach, które ze sceny poprowadzi Sara Kordowska.
Sara Kordowska to wokalistka i autorka tekstów. Oprócz koncertowania ze swoim zespołem zajmuje się umuzykalnianiem dorosłych I dzieci. Zdobywała doświadczenie podczas prowadzenia zajęć na International Children Theatre Festival, warsztatach Just Cover It i lekcjach prywatnych. Sama szkoli się w  grupie kreatywnej ST.ART, nastawionej na pisanie i komponowanie własnych utworów.
Na zajęciach podzieli się wiedzą na temat emisji, rytmiki i podstaw kreatywnego pisania opartego na grach logicznych i słownych. Forma zajęć uzależniona jest od poziomu grupy i ma na celu wyjście spoza strefy komfortu i otwarcia na nowe dźwięki czy zabawy z muzyką. Uczestnicy poznają tajniki pracy w grupie, eksperymentowania z dźwiękami i poznają swój głos.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem