Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Magia piwa

Gdzie?
Magia piwa

Informacje od Organizatora:
Warzenie piwa to z pewnością proces magiczny.
Podczas każdego etapu dzieją się istne cuda. Chcesz poznać tą czarodziejską sztukę? Wiesz dlaczego piwo nazywane bywa chlebem w płynie? Chcesz dowiedzieć się dlaczego piwo rozluźnia ciało, a także umysł? W czym właściwie tkwi ta cała magia?
Zapraszamy serdecznie na spotkanie!
Pamiętasz ten moment kiedy musiałeś wyjść na środek sali i wygłosić prezentację? Albo zabrać głos w dyskusji? Słowa więzły w gardle, a ręce zaczynały się pocić. Też to znamy. W Bydgoszcz Toastmasters Professionals pokazujemy, że wystąpienia publiczne są przyjemne jak jedzenie lodów w upalny dzień nad Brdą. Podczas spotkań członkowie klubu wygłaszają przemówienia, zarówno przygotowane jak i improwizowane. Wisienką na torcie jest ewaluacja - czyli dostarczenie mówcom informacji zwrotnej. Dzięki temu wiemy, co robimy dobrze, jakie są nasze mocne strony oraz nad czym możemy jeszcze popracować.
JAK WYGLĄDA SPOTKANIE KLUBU?
Spotkania Toastmasters oparte są na koncepcji uczenia się przez działanie oraz otrzymywaniu konstruktywnych opinii na każdym kroku.
Nie tylko będziesz uczył się mówić i prezentować poprzez.. mówienie i prezentowanie różnych treści, ale też dostaniesz informację zwrotną na ten temat oraz sam będziesz udzielał konstruktywnej informacji zwrotnej. Również przez działania klubowe i organizację spotkań będziesz uczyć się przywództwa i współpracy zespołowej – w praktyce.
Podczas spotkania zobaczysz, jak wyglądają spotkania na żywo, jak połączenie przygotowanych przemówień, przemówień improwizacyjnych i ewaluacji we wspierającym środowisku może doprowadzić do poprawy twoich umiejętności prezentacji i zwiększenia pewności siebie.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem