Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

DRUMS FUSION: MAIC Bandit

Gdzie?
DRUMS FUSION: MAIC Bandit

Maic Bandit , a właściwie Michał Jabłoński to 26-letni beatboxer pochodzący z Bydgoszczy. Swoją przygodę z tą wokalną sztuką zaczął 12 lat temu, po pierwszym zetknięciu się z nią, podczas przesłuchiwania pierwszej płyty ‘Paktofoniki’. Obsesyjnie opluwając szkolne ławki, próbował wydobywać z siebie coraz to nowsze dźwięki, aż w 2010 roku stanął na scenie i stoczył swój pierwszy beatboxowy pojedynek. Zdobywając kolejne miejsca na podium, zyskiwał doświadczenie i umiejętności, które przyczyniły się do dwukrotnego wygrania WBW, czyli Mistrzostw Polski w 2013 i 2016 roku.
Dzięki tej niecodziennej zajawce, zaczął zdobywać rozgłos od Angielskich i Irlandzkich ulic, po duże klubowe sceny w Makau (Chiny). Największym osiągnięciem jednak wydaje się być kontrakt z Cirque du Soleil, gdzie występował i podróżował po śródziemnomorskiej Europie. Po powrocie z tej przygody do Polski, połączył siły z ‘GooseBumps’ i jako członek tego zespołu a’capella, do dziś można go spotkać na koncertach w całej Polsce.
Urban Street Art to cykl występów w przestrzeni amfiteatru przy ulicy Mostowej, do którego zaprosiliśmy muzyków związanych bezpośrednio ze sztuką miasta, sztuką uliczną, buskerską, lecz skupioną na rytmie i jego nieoczywistym ujęciu.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem