Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

SLAM | Warsztaty

Gdzie?
SLAM | Warsztaty

O ile SLAM Poetycki powstał, aby przywrócić zwykłym ludziom poezję i mówimy w nim o swojskiej amatorszczyźnie, o tyle regularny udział potrafi rozbudzić wyobraźnię. Na slamerskich deskach jest miejsce na wszystko, pytanie tylko czy posiadamy wystarczające umiejętności, by realizować swoje pomysły na to, co w danym momencie chcemy powiedzieć ludziom.
Występ slamerski jako działanie performatywne jest bliskie sztuce aktorskiej i dlatego zapraszam Was do wzięcia udziału w warsztatach z człowiekiem, który zajmuje się tym od niemalże dwóch dekad.
PAWEŁ GILEWSKI (ur. 1973) Aktor, wywodzi się ze środowiska amatorskiego ruchu teatralnego. Mówi o sobie "Dinozaur, ale z innej epoki - robiony w klasycznym stylu". Aktualnie współpracuje z Teatr Polski w Bydgoszczy.
Prowadził grupy teatralne oraz indywidualne zajęcia i przygotowania do egzaminów dla osób zdających do szkół teatralnych, wielokrotny juror konkursów recytatorskich. Prowadził warsztaty głosowe związane z fonetyką "Fonetycznie, powiem Ci, jestem niezły. Znam zasadę fonetyki scenicznej (...) wygłosie, śródgłosie, czy się zmiękcza i kiedy to się robi".
Kiedy kończy mowić o sobie zmienia mu się głos, a głowę opartą na dłoni i wzrok kieruje gdzieś w dal.
KOSZT?
Koszt zależy od ilości chętnych. Wstępna prognoza to około 30-50zł za pojedynczy warsztat.
JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ - PRZYJDŹ. BĘDZIE SUPER JEŚLI ZAPOWIESZ SIĘ MAILOWO. (vive_memor@vp.pl)
Telefon kontaktowy: 605 852 467


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem