Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Przygotowujemy wielkanocne ozdoby - warsztaty dla dzieci

Gdzie?
Przygotowujemy wielkanocne ozdoby - warsztaty dla dzieci

Dla wszystkich, którzy chcą wprawić się w świąteczny nastrój, Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz organizuje rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których uczestnicy stworzą wielkanocne dekoracje i przygotują się do świąt. Bezpłatne zajęcia odbędą 13 i 14 kwietnia.
Wielkanoc nie obejdzie się bez kolorowych pisanek, baranków i zajączków! Zbliżające się warsztaty kreatywne w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz pozwolą stworzyć oryginalne ozdoby wielkanocne, które przystroją stoły lub będą prezentem dla najbliższych.
W sobotę i niedzielę uczestnicy zajęć będą mieli do dyspozycji styropianowe formy, papierowe kwiatki, kolorowe piórka, wstążeczki, a także papier i krepę. Z dostępnych materiałów powstaną stroiki na stół, podstawki na jajka, a także urocze kurczaczki i baranki. Styropianowe ozdoby będą ozdabiane farbami, cekinami, brokatem czy kolorowymi farbami. Ozdoby z pewnością ubarwią wielkanocne koszyki.
Wielkanocne warsztaty odbędą się 13 i 14 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia sobotnie będą prowadzone od godz. 12.00 do 17.00, natomiast w niedzielę od 11.00 do 17.00. Wstęp wolny!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem