Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Bydgoska Masa Krytyczna

Bydgoska Masa Krytyczna

Informacja od Organizatora:
Rozpoczął się piąty sezon funkcjonowania Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego i to dobry moment na większe podsumowanie. Chcemy je przygotować w ramach marcowego przejazdu Bydgoskiej Masy Krytycznej.
Chociaż jest to trudne, to powstrzymamy się w tym tekście od ocen, a przedstawimy jedynie fakty, które mają zachęcić do przemyśleń i dyskusji. Bydgoski Rower Aglomeracyjny właśnie zainaugurował piąty rok swojej działalności. Tworzy go 54 stacji ulokowanych w różnych częściach Bydgoszczy. W przyszłym roku planowana jest kolejna rozbudowa, m.in. na ulicy Grunwaldzkiej. W lutym br. system miał zarejestrowanych 52 tysiące użytkowników. Najpopularniejsze godziny korzystania to 15 – 18. Większość osób korzystania z BRA bezpłatnie, w czasie poniżej 20 minut.
Co trzeba zmienić, poprawić? Do dyskusji zapraszamy na naszym fanpage'u oraz marcowym przejeździe Bydgoskiej Masy Krytycznej. Ruszamy w piątek, 29 marca o godz. 18 spod pomnika Kazimierza Wielkiego przy Wałach Jagiellońskich i przejedziemy ulicami Bydgoszczy, by zamanifestować obecność rowerzystów w ruchu ulicznym. Przejazd jest zalegalizowany i zabezpieczany przez Policję. Nie obowiązują zapisy.


    ______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.  

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem