Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

SBM Space

Gdzie?
SBM Space

Już w najbliższy weekend w Bydgoszczy odbędzie się wielkie święto SBM Label - finał trasy promującej najnowszą płytę Bedoesa "Kwiat Polskiej Młodzieży". Po raz pierwszy artysta zagra premierowy koncert w rodzimej Bydgoszczy.
Z tej okazji przygotowano dla Was coś specjalnego - dla wszystkich, którzy z daleka przyjeżdżają specjalnie na nasze koncerty i dla tych, którzy chcą po prostu poznać naszą ekipę, przybić piątkę lub zobaczyć nowe ciuchy SBM Esthetic w bydgoskiej Galeria Sztuki NEXT i Dom Aukcyjny NEXT Aukcje Sztuki odpalamy specjalny jednodniowy pop-up store - SBM Space.
Przywieziono nowy drop ubrań SBM Esthetic oraz prace artystów związanych z naszą wytwórnią.
SBM Space - Bydgoszcz zostanie podzielone na trzy strefy: SBM Esthetic, w której będzie można zobaczyć, przymierzyć i kupić najnowszy drop ubrań, SBM Chill out, w którym będziecie mogli się wyluzować i rozegrać turniej FIFA oraz SBM Art, w której odbędzie się wystawa prac Magdaleny Wdziękowskiej, autorki zdjęć do albumu Kwiat Polskiej Młodzieży.
Wstęp do SBM Space - Bydgoszcz będzie zupełnie darmowy.


    ______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.  

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem