Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Spotkanie z Dionisiosem Sturisem

Spotkanie z Dionisiosem Sturisem

Biblioteka Główna, Stary Rynek 24
Bezpłatne wejściówki do odbioru od 18.03.2019, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24 (pierwszeństwo mają członkowie  Dyskusyjnych Klubów Książki).
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z Dionisiosem Sturisem - dziennikarzem, specjalizującym się w polityce zagranicznej, autorem licznych reportaży prasowych i radiowych oraz książek reporterskich: „Grecja. Gorzkie pomarańcze”, „Gdziekolwiek mnie rzucisz … Wyspa Man i Polacy. Historia splątania” oraz „Nowe życie. Jak Polacy pomogli uchodźcom z Grecji”, „Głosy. Co się zdarzyło na wyspie Jersey” (wspólnie z Ewą Winnicką).
Urodzony w Salonikach, wychowany w Polsce. Przez lata związany był z radiem TOK FM, gdzie prowadził swoja autorską audycję „Alternatywne fakty”. Współpracuje z „Gazetą Wyborczą”, „Dużym Formatem” i „Polityką”. W latach 2009-2010, będąc stypendystą Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Fundacji Rządu Greckiego, obserwował rozwój sytuacji społeczno-politycznej w Grecji. Jako korespondent polskich mediów relacjonował z  Grecji przebieg „wielkiego kryzysu”.
Wstęp za okazaniem wejściówek (do odbioru od 18.03.2019, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 – pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki).  


    ______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem