Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Krzysztof Krawczyk - koncert walentynkowy

Gdzie?
Krzysztof Krawczyk - koncert walentynkowy

Organizator: GlobalArt Agency
Zapraszamy na Wyjątkowy koncert z okazji 55-lecia na scenie Krzysztofa Krawczyka, na żywo wraz z 10 osobowym zespołem. Ogromne zainteresowanie koncertami sprawiło, że jubileusz nadal trwa . Artysta świętuje swoje 55-lecie. Została przygotowana dodatkowa trasa koncertowa na specjalne życzenie publiczności, która dotrze do wszystkich miejscowości gdzie od wielu lat artysta nie miał możliwości wystąpienia. Tego wieczoru w Filharmonii Pomorskiej usłyszymy znane i lubiane przeboje z całego okresu kariery artysty, m.in. „Rysunek na szkle”, „Byle było tak”, „Chciałem być”, „Bo jesteś ty”, „Jak minął dzień”, „Mój przyjacielu”. Nie zabraknie również premierowych utworów z najnowszej płyty jubileuszowej „Pół wieku człowieku”, która została wydana w 2014 roku.
Krzysztof Krawczyk to artysta którego nie trzeba przedstawiać, został obdarzony charyzmatycznym barytonowym głosem, gitarzysta, kompozytor. Wokalista zespołu Trubadurzy, w pierwszej połowie lat 70 rozpoczął karierę solową. Wylansował wiele znanych przebojów. Wielokrotnie nagradzany na wielu festiwalach m.in. w Sopocie oraz w Opolu. W 2000 roku Krzysztof Krawczyk wystąpił przed Ojcem Świętym podczas pielgrzymki narodowej na Placu Świętego Piotra. Współpracowali z nim najpopularniejsi artyści, m.in. Goran Bregović z którym nagrał płytę w 2001 roku „Daj mi drugie życie”. Muniek Staszczyk, Edyta Bartosiewicz, Jan Borysewicz którzy gościnnie wystąpili na płycie „To co w życiu ważne”. Większość albumów artysty pokryła się złotem lub platyną.
Bilety dostępne na : www.ticketglobalart.com
www.Abilet.pl, www.panbilet.pl
Link do biletów: https://ticketglobalart.com/pl/krzysztof-krawczyk-koncert-walentynkowy-e1351.html
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/298616007598904/
Współpraca :media@globalart-agency.com
Informacje:info@globalart-agency.com
Bilety:info@ticketglobalart.com


______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem