Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Bieg Instalatora

Gdzie?
Bieg Instalatora

Bieg Instalatora - bieg przełajowy 10 km w Bydgoszczy
Pomysłodawcą i organizatorem Biegu Instalatora jest redakcja portalu branżowego HVACR.pl. Głównym Partnerem Biegu jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” - organizator Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN w Bydgoszczy. Bieg odbywa się od 2015 roku w niedzielę poprzedzającą Targi WOD-KAN - największej takiej imprezy w środkowej części Europy.
Bieg Instalatora to bieg przełajowy na dystansie 10 kilometrów, po ścieżkach i drogach największego parku miejskiego w Polsce - Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" w Bydgoszczy.
W Biegu mogą wziąć udział wszyscy biegacze, ponieważ zaplanowano kategorię open i wiekową. Dzięki dodatkowym klasyfikacjom jak "instalator" czy "wod.-kan." – wyróżnieni zostaną, indywidualnie i drużynowo, biegający instalatorzy, inżynierzy, projektanci, technicy, handlowcy oraz wszyscy związani z szeroko pojętą branżą instalacyjną.
Wszyscy Uczestnicy otrzymują pakiet startowy, a uczestnicy, którzy ukończą Bieg - pamiątkowy i wyjątkowy medal w formie klucza.
Zapisy: bit.ly/bieginstalatora2018_zapisy


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem