Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Kali

Kali

Zespół COOLtura.pl ma przyjemność zaprosić Was na koncert Marcin "Kali" Gutkowski w Bydgoszczy. Spotkamy się w piątek, 6 kwietnia pozwolimy sobie na chwilę zmienić klimat. Tym razem zapraszamy Cię na WSPÓLNY LOT razem z Kalim. To właśnie u nas spotkasz Go chwilę przed wydaniem nowego albumu i będziesz miał możliwość posłuchać na żywo takich numerów, jak: Tu gdzie żyjemy, Potrzeba nieba, czy H.E.R.O.
Kali, właściwie Marcin Kamil Gutkowski (ur. 22 października 1981 w Krakowie) – polski raper. Marcin Gutkowski znany jest przede wszystkim z występów w zespole hip-hopowym Firma, którego był członkiem w latach 2000–2010. Od 2009 roku współtworzy także kolektyw Ganja Mafia. Natomiast od 2011 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Gościł ponadto na płytach takich wykonawców jak: Bosski Roman, DJ 600V, Hemp Gru, Paluch, Popek, Slums Attack oraz WWO.


Toast, ul.Gdańska 15, Bydgoszcz


Bilety:
I pula 30 zł
II pula 35 zł
III pula 40 zł


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem