Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Warsztaty dla dzieci - Woda

Gdzie?
Warsztaty dla dzieci - Woda

górne foyer
czas trwania: 1h
W kwietniu zapraszamy najmłodszych widzów wraz z rodzicami na cykl warsztatów towarzyszących spektaklom dla dzieci w Teatrze Polskim w Bydgoszczy.
Woda
Woda to warsztat przeznaczony dla dzieci w wieku 1-3 lat i ich rodziców.
Otwieramy ponownie drzwi dla najmłodszych. Wychodzimy z propozycją warsztatów sensorycznych „WODA”, które będą wspólnym zanurzeniem się dzieci i dorosłychw świat pełen zmysłów. Pragniemy skoncentrować się na działaniach, które poprzez wzajemny kontakt i proste zabawy zbliżają się i pogłębiają wzajemną relację dzieckaz rodzicem. Podczas warsztatów, dzieci będą miały okazję do zabawy z wodą, zarówno tą prawdziwą jak i wyobrażoną. Spróbujemy doświadczyć jej wszystkimi zmysłami i obserwować jak zmienia się pod wpływem naszych różnorodnych oddziaływań. Będziemy się przyglądać, dotykać i badać.
Działania te pod pretekstem zabawy pobudzają w dzieciach ciekawość do świata, dzięki czemu odważniej badają przestrzeń i swobodnie integrują się z rówieśnikami. Dla rodziców jest to również ważna chwila, podczas której mogą pobyć z innymi rodzicami, sprawdzić jak dziecko porusza się w innych warunkach niż domowych oraz zobaczyć jak adaptuje się w grupie. Przy okazji jest to wspaniała okazja do świetnej, wspólnej zabawy i niecodziennego spędzenia czasu, poprzez wspólne odkrywanie.
Na warsztat zapraszamy dzieci z rodzicami. Zalecamy ubrać wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów. Zalecamy również wziąć dodatkowe ubranie dla dziecka oraz mały ręcznik do wytarcia rąk.
Prowadzenie: Anna Koźlińska, Karolina Sosińska
Koszt: 5 zł/os
Terminy: 14 kwietnia g. 12.30 i 15 kwietnia g. 11.00


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem