Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Nightskating Bydgoszcz #2/2016

Gdzie?
Nightskating Bydgoszcz #2/2016
W piątek, 15 lipca ponowne spotkanie w parku im. Jana Kochanowskiego, na placu przy filharmonii. Od 18:00 Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na warsztaty doskonalące umiejętności wrotkarskie, a na ulice start punktualnie o godz. 20:00.
Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Organizatorzy zapraszają wszystkich pewnie czujących się na rolkach, wrotkach, itp. Jedziemy przy muzyce, w tempie ok. 15km/h.
Więcej informacji: http://www.nightskating.org.pl/
Regulamin: http://www.nightskating.org.pl/regulamin

Planowana trasa przejazdu: Słowackiego, Gdańska, Mickiewicza, Paderewskiego, Staszica, 3 Maja, Jagiellońska, Focha, Królowej Jadwigi, Fredry, Warszawska, Śniadeckich, Gdańska, Kamienna, Sułkowskiego, Modrzewiowa, Al. Wyszyńskiego, Kamienna, Łęczycka, Skłodowskiej Curie, Moniuszki, Sieńki, Al. Ossolińskich, Mickiewicza, 20 stycznia 1920 r. 
Zakończenie w miejscu startu ok. godz. 21:30.

Jeśli chcesz wesprzeć organizację imprezy i pomóc w jej przebiegu, dołącz do NS Team: http://www.nightskating.org.pl/dolacz-do-ns-team
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem