Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Toastmasters Speakers Zone: Incredible Campfire Stories

Gdzie?
Toastmasters Speakers Zone: Incredible Campfire Stories
Toastmasters Speakers Zone  ma przyjemność zaprosić piątek wieczorem 15 lipca na spotkanie tematyczne pod nazwą Incredible Campfire Stories. Przy Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku odbędzie ognisko, prezentacja umiejętności doświadczonych mówców oraz wspólne pieczenie kiełbasek i ziemniaków. Dodatkowo każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie mów improwizowanych.
Toastmasters Speakers Zone jest jednym z czterech klubów Toastmasters w Bydgoszczy.  W przyjaznej atmosferze uczymy się wzajemnie mówienia przed publicznością. Toastmasters Speakers Zone robi to w języku angielskim, pozostałe kluby w języku polskim. Na spotkaniu przy ognisku usłyszymy mowy zarówno po polsku, jak i po angielsku.
Toastmasters należy do międzynarodowej organizacji non-profit, która zrzeszą setki tysięcy członków na całym świecie w kilkunastu tysięcach klubów. Członkowie spotykają się i ćwiczą we własnych klubach, ale istnieje również intensywna współpraca pomiędzy klubami. Często organizujemy konkursy, konferencje i szkolenia, gdzie członkowie klubów szlifują swoje umiejętności.
Lokalizacja: Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku
Koszt: 15 zł
Więcej informacji:
www.facebook.com/events/1158641687541164
www.facebook.com/ToastmastersSpeakersZone  
www.toastmasters.org
Kontakt:
Jos Muller, 512 345 977, jos.muller@onet.pl
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem