EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Mówimy NIEboRAKOWI

Gdzie?
Mówimy NIEboRAKOWI
Przyjdź 25 czerwca w godzinach 12.00-17.00 do Centrum Handlowego RONDO i przyłącz się do akcji "Jestem o włos od pomocy". Wesprzyj podopiecznych Stowarzyszenia "Mówimy NIEboRAKOWI" - dzieci zmagające się z chorobą nowotworową - podarowując im włosy z przeznaczeniem na peruki. Partnerem akcji jest Technikum Fryzjerskie z Zespołu Szkół nr 1 w Bydgoszczy, a patronat medialny nad akcją objął Express Bydgoski.
W sobotę 25 czerwca 2016 roku w godzinach 12.00-17.00 Centrum Handlowe RONDO wspólnie z Stowarzyszeniem "Mówimy NIEboRAKOWI" oraz Technikum Fryzjerskim z Zespołu Szkół nr 1 w Bydgoszczy będzie obcinać włosy wszystkim klientom zainteresowanym wsparciem akcji "Jestem o włos od pomocy". Ścięte włosy zostaną wykorzystane na peruki dla podopiecznych Fundacji - dzieci zmagających się z chorobą nowotworową. Minimalna długość włosów, które można przekazać NIEboRAKOWI to 30 cm. Ważne, aby włosy były zdrowe, niezniszczone. Mogą być farbowane. Każdy klient RONDA, który zdecyduje się przekazać swoje włosy na peruki dla chorych dzieci, otrzyma upominek.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg atrakcji. W programie zaplanowano m.in. taneczne show w wykonaniu grupy ON THE FLOOR, bezpłatne porady wizażysty i fryzjera, pokazy przygotowywania zdrowych sałatek oraz animacje i konkursy. 
"Już w najbliższą sobotę w RONDZIE odbędzie się kolejna akcja wspierająca najbardziej potrzebujących. Tym razem zachęcamy mieszkańców Bydgoszczy i okolic do oddania cząstki siebie na rzecz dzieci zmagających się z chorobą nowotworową. Cząstki dla nas zdrowych często bardzo nieważnej - WŁOSÓW, z których zostaną stworzone peruki dla podopiecznych Stowarzyszenia ?Mówimy NIEboRAKOWI?. Jestem przekonana, że nasi klienci mają duże serce i uda nam się zebrać włosy na niejedną perukę" - mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO. 
Partnerem akcji "Jestem o włos od pomocy" jest Technikum Fryzjerskie z Zespołu Szkół nr 1 w Bydgoszczy, a patronat medialny nad akcją objął Express Bydgoski.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem