Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Poznaj zawody przyszłości: gry i aplikacje mobilne

Poznaj zawody przyszłości: gry i aplikacje mobilne
Karotki kontynuują cykl "Poznaj zawody przyszłości". Każdy może znaleźć zawód dla siebie, dowiedzieć się na czym na co dzień polega taka praca, jakie kwalifikacje i cechy trzeba mieć, aby go dobrze wykonywać.

Karotki, czyli Geek Girls Carrots, globalna organizacja, która przyciąga kobiety do nowych technologii. Spotykają się w każdą 3. środę miesiąca, dowiadują się nowych rzeczy, poznają ciekawych ludzi, wymieniają pomysłami i radami, wspierają się w dążeniu do celu.

Ponieważ branża IT rozwija się bardzo szybko, potrzebuje coraz więcej pracowników. Niekoniecznie specjalistów od matematyki i fizyki, bo nie we wszystkich zawodach jest to potrzebne.  A co jest? O tym właśnie jest ten cykl. Zapraszane są bardzo różne osoby, wykonujące ciekawe zawody i opowiadają o blaskach i cieniach swojej pracy. 

Najbliższe spotkanie już 15 czerwca o 18.00, w klimatycznych, pofabrycznych wnętrzach należących do ECD Consilis (wejście i wjazd na parking od ul. Pomorskiej 86a).
Wstęp jest wolny, wystarczy pobrać bilet wstępu ze strony http://www.ggcbydgoszcz19.evenea.pl/

W Polsce Androida w komórce ma aż 65% urządzeń mobilnych, co oznacza 12 mln potencjalnych instalacji. Jacek Modrakowski pokaże na czym polega przygotowanie takiej aplikacji na Androida od A do Z. Android Developerem jest od 5 lat, fanem nowych technologii od zawsze.  Zapalony spinningista oraz pasjonat piw rzemieślniczych  - współtworzy aplikację PolskiKraft.pl

Któż nie korzysta z gier komputerowych? Paulina Szmidt pokaże różnice pomiędzy graczem a testerem gier. Z zawodu jest geografem, ma dziesiątki zainteresowań, lubi komiksy, hokej i Japonię, natomiast nie lubi lata, kawy i wesołych miasteczek. Testerem jest od 2007, miała okazję testować produkcje największych studiów i niezależnych twórców. Obecnie pracuje jako Senior Lead Tester i wraz ze swoją dzielną drużyną szuka dziury w całym w projekcie Real Boxing 2 bydgoskiego Vivid Games. 

Agenda spotkania:
18.00 Rozpoczęcie
18.10 Paulina Szmidt - "Czym różni się gracz od testera gier?"
18.40 networking (rozmowy przy kawie, herbacie i marchewkach)
19.00 Jacek Modrakowski - "Aplikacja na Androida od A do Z."
19:30 networking

Na każdym spotkaniu Karotek poznaje się ciekawych ludzi, inspiruje i uczy. Rozmowy, wymiana doświadczeń i pomysłów są nieodzownym elementem. Spotkania są nie tylko dla kobiet, mile widziani są wszyscy już zainteresowani nowymi technologiami lub dopiero zastanawiający się czy się nimi zainteresować ;)

Aktualności: https://www.facebook.com/events/1175301842520752/

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem