Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

BEACH CITY GAMES vol.2

Gdzie?
BEACH CITY GAMES vol.2

Informacje od Organizatora:
Nadchodzi kolejna edycja wyjątkowych zawodów w cross treningu - BEACH CITY GAMES!
Polem bitwy ponownie będzie Wakepark Bydgoszcz, zlokalizowany w największym parku miejskim w Polsce - Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Park oddalony jest od ścisłego centrum miasta o zaledwie 3 km i jest idealny do aktywnego wypoczynku i relaksu blisko natury. Jeśli byliście z nami rok temu to wiecie, że udało nam się stworzyć klimat rodem z Miami Beach - piasek, woda i gorąca atmosfera!
Myślisz, że jesteś przygotowany na wszystko? Nic bardziej mylnego! W ciągu całego dnia zabawy będziecie mieli możliwość sprawdzenia się w przekrojowych treningach, które pokażą kto w tym roku zasłuży na miano najsprawniejszych zawodników w swoich kategoriach!
Poziom trudności i wymagania będą ściśle określone przed zawodami. Nie zabraknie również kultowej kategorii specjalnej „Beach Body 2020” dla najlepiej wyglądających zawodniczek i zawodników!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem