Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Senior aktywny i kreatywny - Wielkanocne dekoracje z drewienek

Gdzie?
Senior aktywny i kreatywny - Wielkanocne dekoracje z drewienek

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz rozpoczyna kolejną edycję bezpłatnych warsztatów kreatywnych dla seniorów! Są to zajęcia zaplanowane z myślą o osobach, którym radość sprawia twórcze działanie. Pierwsze zajęcia z tegorocznego cyklu odbędą się już w sobotę 27 stycznia od godziny 12.00 do godziny 17.00.
Udział w warsztatach kreatywnych to dla seniorów okazja spotkania osób o podobnych zainteresowań i wykonania niepowtarzalnych przedmiotów i dekoracji.
Trwa karnawał, dlatego termin pierwszych zajęć kreatywnych będzie związany z maską – elementem kojarzonym przez wiele kultur z czasem beztroskiej zabawy. Uczestnicy spotkania „Senior aktywny i kreatywny” będą mogli wykonać trójwymiarowy obraz na ścianę. Bazą do pracy będzie maska z masy papierowej (papier-mâché), którą uczestnicy będą ozdabiać za pomocą farb, brokatów, piórek i innych materiałów dekoracyjnych. Każdy będzie mógł to zrobić według własnego pomysłu i poczucia estetyki. Dzięki temu powstaną wyjątkowe przedmioty, które dobrze sprawdzą się jako upominek dla bliskiej osoby lub element wystroju wnętrz.
Kolejne zajęcia z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” odbędą się:
17 lutego – Zimowe pejzaże
16 marca – Wielkanocne dekoracje z drewienek
Spotkania z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” odbędą się 27 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Wstęp wolny.


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem