Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

6. edycja Wielkiego Meczu Charytatywnego Metropolii Bydgoszcz

6. edycja Wielkiego Meczu Charytatywnego Metropolii Bydgoszcz

Informacje od Organiztora:
Mecz charytatywny Metropolii Bydgoszcz. Dziennikarze zagrają przeciwko samorządowcom
Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią odbędzie się kolejna edycja charytatywnego meczu. Rywalizować będą lokalni dziennikarze z samorządowcami Metropolii Bydgoszcz.
W niedzielę, 25 września 2022 roku odbędzie się 6. edycja Wielkiego Meczu Charytatywnego Metropolii Bydgoszcz na Stadionie Miejskim przy ul. Sielskiej 12a w Fordonie. Wydarzenie będzie połączone z festynem “Rodzinna niedziela na sportowo” organizowanym w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.
Podczas poprzednich edycji udało się uzbierać ok. 100 tys. zł. Zebrane środki są dzielone między Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych i Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Karolewie, które organizują dzieciom wypoczynek i czas wolny w czasie wakacji i ferii zimowych. Dzięki temu dzieci mogły wziąć udział w koloniach i jednodniowych wycieczkach po regionie, spędzały aktywnie czas na basenach i ściankach wspinaczkowych oraz wychodziły do muzeów, na lody czy do kina.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w  Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).        
______________________      
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl              
______________________      
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem