Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

t.typy x Wakepark Bydgoszcz

Gdzie?
t.typy x Wakepark Bydgoszcz

Informacje od Organizatora:
Koncert kolektywu t.typy do Wakepark Bydgoszcz, położonym w największym & najpiękniejszym parku w Polsce, w Myślęcinku. Wpadnij posłuchać romantycznej, elektronicznej muzyki tanecznej!
Typową imprezę wspiera Jameson!
t.typy
Kilku typów o (nie)typowym podejściu do dźwięku spotkało się w miejscu, w którym elektroniczna muzyka taneczna, podbita funkowym zacięciem łączy się z romantyczną retro nostalgią, która pulsuje w rytmie miasta. Charakteryzują się przebojowością, którą podsyca rock'n'rollowa energia i sceniczna chemia między typami. Ich electrodance grany w pełnym instrumentarium wprawi Wasze ciała w taneczny vibe!
Myślą przewodnią, definiującą twórczość typów jest kolektywność, dlatego podczas ich koncertów na scenie często można zobaczyć więcej niż tylko czterech artystów, tworzących podstawowy trzon zespołu. Skład grupy to nieustanna fuzja wpływów muzycznych, które tworzą jedną, wielką funkową familię.
t. typy debiutują wyczekiwanym singlem soboty, które powracają niczym refreny, ładują taneczną dawką endorfin, zarażają tańcem i funkową energią.
wstęp: 20 zł
Bilety dostępne na Going oraz w Salonach Empiku


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem