Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Warsztaty Taneczne

Warsztaty Taneczne

Tego jeszcze w Bydgoszczy nie było!
Dziewczyny poznały się za Oceanem. Shinoya z Tokio, Paulina z Bydgoszczy. Razem studiowały taniec w Australii. Shinoya zajmuje się harmonią, techniką, pracą rąk w tradycyjnym tańcu Japońskim w kimono z wachlarzem. Paulina to energetyczny wulkan, który często na zajęciach eksploduje. Te dwie Panie postanowiły połączyć swoje siły na warsztatach w Bydgoszczy. Będzie spokój oraz wulkaniczna erupcja!
Nie może Was zabraknąć
Kiedy?
Niedziela 3.06.2018
Gdzie?
Planeta Tańca Joanny Ossowskiej


Cena?
pojedyncze zajęcia 40 zł
pakiet dwóch zajęć 70zł


Godziny :
11:30 - 12:30 Shinoya (Yakko-Tei) - poprowadzi zajęcia w języku angielskim ( będzie tłumacz, ale uwierzcie mi nie będzie potrzebny :) Poprowadzi Traditional Japanese Dance Style ( Tradycyjny Taniec Japoński) w kimono, z wachlarzami - coś niepowtarzalnego. Będzie elegancko, gustownie, lekko, cudownie, zmysłowo.
12:45 - 13:45 Paulina - poprowadzi zajęcia z Afrobeat ( nowoczesne kroki podstawowe tańca z Afryki ). Jeśli się uzbiera gromadka osób zainteresowanych, na zajęciach u Pauliny pojawi się DJ prosto z tego przepięknego kontynentu, który zagra na żywo na Pauliny klasie! :) Uwierzcie mi coś niesamowitego.
Około godziny 14 show time i social dance z połączeniem stylów
____________________
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem