Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Nightskating Bydgoszcz 2/2017

Gdzie?
Nightskating Bydgoszcz 2/2017

15 czerwca zapraszamy na kolejny przejazd Nightskating Bydgoszcz. Spotykamy się o 19:30 w parku im. Jana Kochanowskiego, na placu przy filharmonii. Na ulice ruszamy punktualnie o godz. 20:00.


Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji, jednak w trakcie zbiórki będzie dostępna puszka do której każdy będzie mógł wrzucić coś na pokrycie kosztów organizacji imprezy.


Zapraszamy wszystkich pewnie czujących się na rolkach, wrotkach, itp. Jedziemy przy muzyce, w tempie ok. 15km/h.


Więcej informacji: http://www.nightskating.org.pl/


Regulamin: http://www.nightskating.org.pl/regulamin


 Planowana trasa przejazdu: Słowackiego, Gdańska, Mickiewicza, Paderewskiego, Staszica, 3 Maja, Bernardyńska, Zbożowy Rynek, Poznańska, Kruszwicka, Focha, Jagiellońska, Ogińskiego, al. Powstańców Wielkopolskich, al. Wyszyńskiego, Modrzewiowa, Sułkowskiego, Ogińskiego, Sieńki, al. Ossolińskich, Mickiewicza, Świętojańska, Pomorska, Śniadeckich, Gdańska, Mickiewicza, 20 stycznia 1920 r.


Zakończenie w miejscu startu ok. godz. 21:30.


 Jeśli chcesz wesprzeć organizację imprezy i pomóc w jej przebiegu, dołącz do NS Team: http://www.nightskating.org.pl/dolacz-do-ns-team

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem