Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Spotkanie z Joanną Kajsturą - Fit Matką Wariatką

Gdzie?
Spotkanie z Joanną Kajsturą - Fit Matką Wariatką

Nieporadnik Fit Matki Wariatki  


 Najbardziej cenią w niej naturalność i to, że wcale nie jest idealna. Joanna Kajstura, znana jako „Fit Matka Wariatka” ma bardzo prosty sposób na prowadzenie zdrowego trybu życia – jak sama mówi: dla mnie fit to życie w zgodzie ze sobą. Książkę „Cały ten burdel. Nieporadnik Fit Matki Wariatki” (Wydawnictwo Burda Publishing Polska) napisała dla kobiet i o kobietach – dla tych, które znalazły już swoją drogę i dla tych, które nadal jej szukają. Z okazji premiery spotka się z czytelnikami 17 czerwca w salonie Empik Focus Mall w Bydgoszczy.


 Jej fanpage na Facebook'u polubiło już ponad 150 tysięcy osób. Jako pierwsza ze wszystkich trenerek zaczęła transmitować treningi na żywo. Pokazuje też ćwiczenia specjalnie dopasowane do osób starszych i otyłych, a od niedawna jej internetowe zajęcia są tłumaczone na język migowy. Ludzie cenią ją za autentyczność i prawdziwość, choć ona sama mówi, że nie cieszy się zbyt wielką sympatią w życiu. Daje kobietom cały wachlarz możliwości, a one same dopasowują je do siebie. Książkę napisała, by każda kobieta zrozumiała, że jest wyjątkowa i ważna oraz pomimo zwyczajności – niezastąpiona.


 Joanna Kajstura – czyli „Fit Matka Wariatka”, trenerka personalna z Pszczyny., która prowadzi promujący zdrowy styl życia fanpage na Facebook'u.


 


Empik Focus Mall, Bydgoszcz


ul. Jagiellońska 41


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem