Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Slackline Games 2017

Slackline Games 2017

 


W centrum Bydgoszczy, nad lustrem wody, najlepsi linoskoczkowie świata walczyć będą o mistrzowski tytuł. Początek o godz. 16.00. W zawodach weźmie udział ośmiu zawodników; rywalizować będą w systemie pucharowym. Będzie niezwyciężony do tej pory w bydgoskich zawodach Czech Danny Mensik. Polskę reprezentować będzie Filip Oleksik. Poza nimi przyjadą zawodnicy m.in. ze Stanów Zjednoczonych i Estonii.


Zawodom towarzyszyć będą warsztaty dla dzieci. Najmłodsi będą mogli ćwiczyć – oczywiście asekurowani przez instruktora lub rodzica – na linie zawieszonej na wysokości 30 cm. Wstęp na zawody oraz warsztaty bezpłatny.


Dzień wcześniej, bo w sobotę, 17 czerwca, w Wakeparku w Myślęcinku przygrywka do zawodów, czyli impreza Trickline Championship. Tutaj zmagania odbywają się na nisko zawieszonej taśmie. Początek o godz. 10.00, a na godz. 14.00 zaplanowano finał Pucharu Polski.


Organizatorem obu imprez jest Biuro HEROLD. Dotacja z budżetu Bydgoszczy została przyznana w ramach konkursu na imprezy promocyjne.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem