Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel

Gdzie?
Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel

O szansę zorganizowania u siebie koncertu Natalii na dachu Red Bull Tour Busa, na przełomie marca i kwietnia walczyło 12 polskich miast. Najbardziej aktywni w głosowaniu okazali się mieszkańcy:


 Częstochowy, Bydgoszczy, Olsztyna, Radomia, Gliwic, Rzeszowa i Słupska, do których wokalistka zawita już wkrótce z wyjątkowym występem.


 Dlaczego wyjątkowym? Bo specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus, Natalia Nykiel poszerzy skład swojego zespołu i zaprezentuje utwory w jeszcze mocniejszych, electro-grunge'owych aranżacjach. Szczęśliwcy ze zwycięskich miast mogą więc szykować na niesamowite spotkania z jedną z najlepszych wokalistek młodego pokolenia z pogranicza popu i elektroniki, wspartą grupą świetnych i otwartych na różne gatunki muzyków.


 Wzorem Natalii pracujcie lepiej już teraz nad formą – koncert na pewno kosztować was będzie sporo energii. Już w rozmowie przy okazji ubiegłorocznej trasy Error Tour, wokalistka mówiła nam, że oprócz samodyscypliny, występy live wymagają od niej „kondycji na maksa”, teraz przyda się ona nam wszystkim jeszcze bardziej, bo repertuar Natalii będzie iście wybuchowy.


 „Jakbym miała inny materiał, bardziej spokojny, to sytuacja byłaby z pewnością łatwiejsza. Ale z racji tego, że mam bardzo energicznie sety, bez kondycji padłabym w połowie. Kondycja przydaje się nie tylko po to, żeby skakać, machać głowa i się rzucać – dobra forma wpływa na mój głos, kondycja jest bardzo ważnym czynnikiem. Staram się jak mogę, jak mam czas to chodzę na basen, biegam na siłowni, dużo jeżdżę rowerem” – opowiadała. Macie czas na przygotowania do czerwca – wtedy Tour Bus z Natalią ruszy w trasę. Do zobaczenia!


Koncerty Natalii Nykiel będą dziewiątą odsłoną trasy koncertowej Red Bull Tour Busa – do tej pory mogliśmy zobaczyć i usłyszeć na jego dachu występy m.in. Dawida Podsiadły, Brodki, unikalnego projektu Wspólna Scena (w hołdzie 20-letniej historii polskiego rapu z Sokołem, Kosim, Rasem, Stasiakiem, DJ-em Steezem i Mr Krimem w składzie), Kamp! czy Pezeta.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem