W niedzielę (17 kwietnia) zabierzemy uczestników gry miejskiej w wyjątkową podróż w czasie, która umożliwi spotkanie z historycznymi postaciami związanymi z miastem Bydgoszcz.

Stanie się to w wyniku uruchomienia wehikułu czasu, dzięki któremu do Bydgoszczy na urodziny miasta przybywają jego wybitni mieszkańcy oraz symbole miejskie. Kiedy jednak uroczystości dobiegną końca – postacie mają wrócić do swojego czasu. I tutaj rodzi się kłopot. Ktoś wykradł formułę paliwa do wehikułu czasu. Czy którejś z postaci przypadkiem za bardzo podoba się we współczesności? Kto nie chce wrócić do swych czasów? To właśnie będą musieli odkryć gracze w ramach śledztwa przeprowadzonego wśród bohaterów gry.

Zgłoś drużynę, przyjdź 17 kwietnia na Plac Teatralny i weź udział w przygodzie, która na pewno dostarczy sporo zabawy każdemu, niezależnie od wieku. Najlepsze drużyny wezmą udział w losowaniu nagród.

Co zrobić, by zagrać? To proste, wystarczy zebrać drużynę (od 2 do 5 osób), w której jest przynajmniej jedna osoba pełnoletnia. Następnie należy przesłać zgłoszenie e-mailem na adres: graurodzinowa@um.bydgoszcz.pl . Zgłoszenia zawierające listę i wiek uczestników oraz jeden telefon kontaktowy można wysyłać już od 1 kwietnia! Termin nadsyłania zgłoszeń upływa o północy 14 kwietnia lub po wyczerpaniu limitu miejsc w grze. Regulamin zabawy dostępny jest TUTAJ.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi propozycjami gier dla dzieci