Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy
Hotel Pałac

Hotel i Restauracja PAŁAC, zbudowany został na przełomie XIX i XX wieku w ówczesnym majątku ziemskim, w latach 2011 – 2013 przeszedł gruntowny remont i renowację. Obiekt mieści się w Leśnym Parku Kultury i Rozrywki Myślęcinek, niezwykle atrakcyjnym pod względem krajobrazowym i przyrodniczym.
Restauracja PAŁAC w nowej odsłonie to idealne miejsce dla poszukiwaczy dobrego smaku. Znajdą tu Państwo nie tylko tradycyjne staropolskie potrawy lecz również bogactwo oryginalnych i egzotycznych składników oraz przypraw skomponowanych przez Szefa Kuchni w wyborne dania.
Hotel Pałac oferuje kompleksową obsługę konferencji, szkoleń i wykładów. Począwszy od usługi hotelowej i gastronomicznej przez sale Konferencyjne i sale bankietowe, a na rekreacji kończąc. Hotel posiada odpowiednio wyposażone sale konferencyjne. Dużą do ok.120 osób i mniejszą do ok. 50 osób.


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem