Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy
VR World

VR World to największy salon wirtualnej rzeczywistości w regionie. Jest to miejsce, w którym zabawić mogą się zarówno młodsci jak i starsi.
Mamy aktualnie do dyspozycji 4 strefy:
-BOX VR - to tutaj dostajemy kontrolery do dłoni, przestrzeń gdzie można się poruszać oraz zagrać w ponad 20 zróznicowanych gier, również wspólnie w jednym tytule.
-CAR VR - wirtualne wyścigi, gdzie można poczuć się jak kierowca rajdowy. Pełen zestaw - siedzenia rajdowe, skrzynia biegów, pedały, kierownica sprawiają, że granie w komputerowe wyścigi nabiera nowego wymiaru.
-Symulator 9D - Specjalne siedzenia z wieloma efektami takimi jak drgania czy podmuch powietrza na poruszającej się platformie pozwalają nam na przeżywanie rollecoasterów, horrorów, czy kreskówek.
-Superman VR - najnowsza atrakcja pozwalająca latać w przestworzach używając do sterowania balansu swoim ciałem, w ciekawy sposób łącząc ćwiczenia i rozrywkę.
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: Zamknięte
Wtorek: Niedziela: 14:00 - 22:00
Sobota: 12:00-23:00


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem