Przejdź do treści
EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Święty Mikołaj przybędzie z wizytą do CH Focus!

Gdzie?
Święty Mikołaj przybędzie z wizytą do CH Focus!

Informacje od Organizatora:
Choć świąteczna atmosfera w CH Focus panuje już od dawna, to w najbliższym czasie emocje klientów rozgrzeją wyjątkowe atrakcje. Z okazji nadchodzących świąt, w środę 6 grudnia, centrum handlowe odwiedzi nie kto inny, jak najprawdziwszy święty Mikołaj! Ponadto przedświąteczne zakupy w okresie 14-17 grudnia uprzyjemnią klientom gwiazdkowe prezenty! W tych dniach galeria obdaruje kupujących dekoracjami i słodkościami, które wniosą ciepłą, świąteczną atmosferę do każdego wnętrza. A zakupione upominki klubowicze #maszokazje będą mogli bezpłatnie zapakować na prezenty!


Wśród tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia, tą najbardziej lubianą przez najmłodszych jest spotkanie ze świętym Mikołajem, który – jak wiadomo – przynosi maluchom wymarzone prezenty. Niecierpliwie oczekiwany przez dzieci gość z odległej Laponii, odwiedzi CH Focus 6 grudnia. Najmłodsi klienci galerii będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze świętym Mikołajem i otrzymać od niego drobny, słodki upominek. Wyczekiwany gość spotka się z dziećmi w godzinach od 12.00 do 20.00 na parterze przy sklepie Smyk.


Z myślą o naszych pociechach stanie także specjalna skrzynka, do której będą mogły wrzucić listy zaadresowane do Świętego Mikołaja. To doskonała okazja, aby wyrazić swoje świąteczne pragnienia w formie liściku, który następnie trafi do rąk wyjątkowego odbiorcy.


W tym szczególnym, mroźnym okresie, poza wizytą przybysza z dalekiej północy, w CH Focus zima sypie nagrodami! Dla klientów robiących zakupy w okresie 14-17 grudnia, bydgoska galeria przygotowała prezenty w postaci bożonarodzeniowych ozdób – stroika, wianka oraz pięknej poinsecji w doniczce, a także słodkiego domku z piernika do samodzielnego złożenia. Gwiazdkowy upominek mogą otrzymać kupujący, którzy w czasie trwania promocji zrealizują zakupy na kwotę minimum 200 zł (maksymalnie na dwóch paragonach) i zarejestrują kupon na stanowisku promocyjnym (zlokalizowanym w pobliżu salonu Vistula). W promocji do rozdania jest prawie tysiąc upominków.


Przy okazji robienia zakupów w CH Focus w dniach 14-17 grudnia, klubowicze #maszokazje będą mogli skorzystać z bezpłatnego pakowania prezentów na stoisku firmy Dekobal, znajdującym się obecnie na parterze w  sąsiedztwie sklepów Kubenz, Homla i Smyk.


W przedświątecznym czasie do odbioru prezentów za zakupy, CH Focus zaprasza w dniach 14-17 grudnia, w  godzinach 12.00 – 20.00. Święty Mikołaj będzie czekał na najmłodszych 6 grudnia w godzinach 12.00- 20.00.


______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem